FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
रोशन ज्ञवाली प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत cao@dakshinkalimun.gov.np ९८५१२६२१११
जनार्दन रिजाल शिक्षा / उपसचिव अधिकृत दशौं शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा kajari2076@gmail.com 9851120577
लक्ष्मण दाहाल शिक्षा / अधिकृत आठौं शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा 9851172650
दिपक कुमार के.सी. वरिष्ठ शाखा अधिकृत / सूचना अधिकारी प्रशासन योजना तथा अनुगमन शाखा suchanaadhikari@dakshinkalimun.gov.np ९८५११५७७५७
गणेश गुरुङ वरिष्ठ लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा mr.ganesh_gurung@live.com 9843930343
परशु राम श्रेष्‍ठ स्वास्थ्य शाखा प्रमुख स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा shresthaprs@gmail.com 9861155895
सन्जिब नेपाल इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा bijnas52@gmail.com 9849742587
मनोज बुढाथोकी इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा bmanoj190@gmail.com 9860205133
डा. करन बहादुर कठायत पशु विकास अधिकृत (अधिकृतस्तर सातौं) पशु सेवा केन्द्र 9851197084
महेश कुमार उपाध्याय स्वास्थ्य / सि.अ.हे.व. अधिकृत छैठौं स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा 9847860858
उत्तम विष्ट आयुर्वेद / वैद्य निरिक्षक अधिकृत छैठौं आयुर्वेद औषधालय 9843051860
ईन्दु कोईराला आयुर्वेद / वैद्य निरिक्षक अधिकृत छैठौं आयुर्वेद औषधालय 9849829095
पेशल कुमार पोखरेल प्रशासन / अधिकृत छैठौं दक्षिणकाली धार्मिक तथा साँस्कृतिक क्षेत्र विकास समिति pokharelpeshal5@gmail.com 9845259708
शोवराज अधिकारी प्रशासन / अधिकृत छैठौं स्थानिय निकाय भु-उपयोग समन्वय केन्द्र 9841370074
पविता राई कृषि / सहायक कृषि प्रसार अधिकृत कृषि सेवा केन्द्र 9860569810
विष्णु लामिछाने स्वास्थ्य / सि.अ.हे.व. अधिकृत छैठौं स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा 9857834985
सुबन दवाडी रोजगार संयोजक रोजगार सेवा केन्द्र pmep.dakshinkalimun@gmail.com 9841274700
उत्तम श्रेष्ठ कृषि स्नातक अधिकृत छैठौं कृषि सेवा केन्द्र 9845987335
डा. प्रशान्त ढकाल पशु चिकित्सक अधिकृत छैठौं पशु सेवा केन्द्र dr.prashant1224@gmail.com 9860130466
शुसिला गैरे सहायक पशु विकास अधिकृत पशु सेवा केन्द्र 9847083053
धनञ्‍जय शर्मा कृषि - सहायक कृषि अर्थ विज्ञ कृषि सेवा केन्द्र 9858083022
दिलिप के.सी. सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito.dakshinkalimun@gmail.com 9860923282
खेमराज ढुंगाना प्रशासन / सहायक पाँचौ प्रशासन उप-शाखा 773dhungana@gmail.com 9842818773
प्रदीप बस्नेत वरिष्ठ सहायक / सहायक पाचौं प्रशासन उप-शाखा 9865057380
धन्ञ्‍जय पोखरेल स्वास्थ्य / सि.अ.हे.व. पाचौं स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा 9852053381
सुदिप आचार्य आन्तरिक लेखा परिक्षक आर्थिक प्रशासन शाखा 9842886917
सुन्दर आले प्रशासन / सहायक पाँचौ प्रशासन ale.sundar055@gmail.com 9840098931
उषा कुमारी पाण्डेय लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा 9845329539
पवित्रा मरासिनी सहायक पाचौं महिला बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक उपशाखा 9860510600
रामशरण भण्डारी वरिष्ठ लेखा सहायक जिन्सी शाखा 9841236867
ननिता खत्री कानूनी सहजकर्ता कानुन ईकाई 9860477465
सुरज गुरुङ सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा gurungsuraz01@gmail.com 9860563249
विक्रम महर्जन रोजगार सहायक रोजगार सेवा केन्द्र 9864265687
कृष्ण लक्ष्मी भासिमा सहायक चौथौं आर्थिक विकास शाखा / सहकारी उपशाखा 9860662346
अशोक कुमार बलामी सहायक चौथौं राजश्व उप-शाखा / जिन्सी शाखा 9841700699
उमेश थापा अ. सव-इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9860960147
गीता तामाङ सहायक कम्प्यूटर अपरेटर योजना तथा अनुगमन उपशाखा 9851328045
सुरोज श्रेष्ठ सहायक कम्प्यूटर अपरेटर आर्थिक प्रशासन शाखा 9861399889
पुष्पा ढकाल अमिन पूर्वाधार विकास शाखा 9860136309
यमुना बस्नेत कृषि प्रा.स. सहायक चौथों कृषि सेवा केन्द्र 9841817202
श्री कृष्ण बलामी फोटोग्राफर नगर प्रमुखको सचिवालय 9818107143
रज्जु श्रेष्ठ फाजुँ सहायक चौथौं पञ्जिकरण सेवा ईकाई 9843304463
प्रकाश शर्मा सहायक चौथौं पशु सेवा केन्द्र prakashsharma353535@gmail.com 9868934496
सुशिल खड्का अ. सव-इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9851072811
मीरा तामाङ सामाजिक परिचालक महिला बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक उपशाखा 9841553778
गोमा चापागाईं सामाजिक परिचालक महिला बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक उपशाखा 9849213320
नरेन्द्र तामाङ सवारी चालक 9841205068
किशोर आचार्य सवारी चालक नगर उपप्रमुखको सचिवालय 9851322620
मोहन रञ्जितकार सवारी चालक नगर प्रमुखको सचिवालय 9841461691
श्याम प्रसाद बलामी सवारी चालक 9841504726
राजु खड्का डोजर ओपरेटर -- 9841046304
श्री कृष्ण बलामी डोजर ओपरेटर सहायक डोजर अपरेटर 9861439487
बालकृष्ण श्रेष्ठ सवारी चालक एम्बुलेन्स चालक 9828091770
मङ्गली मिजार रम्तेल कार्यालय सहयोगी प्रशासन उप‍शाखा 9814997400
मुरारी प्रसाद पौडेल कार्यालय सहयोगी पशु सेवा केन्द्र 9803588143
जयराम फुँयाल कार्यालय सहयोगी आर्थिक प्रशासन शाखा 9843742213
दिपक फुँयाल कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा 9841765104
बुद्ध लक्ष्मी बलामी कार्यालय सहयोगी आयुर्वेद औषधालय 9841854204
तारा बिडारी कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास शाखा 9841414595
मंगल लक्ष्मी श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा 9841513517
तरीमाया श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी 9843780588
निराजन खतिवडा कार्यालय सहयोगी प्रशासन योजना तथा अनुगमन उपशाखा 9860213276